Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141
Zakończenie: 26-03-2020 21:18:20
198031
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), denar pośmiertny, po 141, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Providentia stojąca z welonem na głowie, w ręku trzyma glob, AETERNITAS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.24 g, patyna |
Literatura: | RIC 351 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 122