Rzym Kolonialny, brąz, I w. ne

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:15:40
198093
Opis: Rzym Kolonialny - Macedonia - Philippi, brąz, I w. ne, Aw: Trzy sztandary, COHOR PRAE, w odcinku PH(IL), Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec, VIC - AVG
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 4.59 g, rzadki
Literatura: RPC 1651, SNG Cop 305-306

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 168

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł