Rzym Kolonialny, brąz, I w. ne
Cena wylicytowana: 40 zł
198093
Opis: |
Rzym Kolonialny - Macedonia - Philippi, brąz, I w. ne, Aw: Trzy sztandary, COHOR PRAE, w odcinku PH(IL), Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec, VIC - AVG |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 4.59 g, rzadki |
RPC 1651, SNG Cop 305-306 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177
1) 40 zł
2) 38 zł
3) 36 zł
min |