Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne
Cena wylicytowana: 42 zł
197995
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, napis ПАN |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 19.4 mm, 5.90 g |
MacDonald 116/1, Anochin 133, SNG BM 894 |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 128
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 24 zł
min |