Grecja i posthellenistyczne, brąz, 306–281 pne
Zakończenie: 26-03-2020 21:12:00
198019
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Lizymach 323-281 pne, brąz, 306–281 pne, Aw: Głowa Ateny w prawo, Rw: Lew biegnący w prawo, niżej grot włóczni, ΒΑΣΙΛΕΩΣ / ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.1 mm, 3.37 g, ciemna, miejscowo wykruszona, patyna |
Literatura: | SNG Cop. 1151 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 110