Grecja i posthellenistyczne, brąz, VI/V w. pne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:10:40
198013
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, VI/V w. pne, Aw: Głowa Demeter w lewo, Rw: Delfin w lewo, poniżej ΛΒΙ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 10.0 mm, 1.03 g
Literatura: Frołowa 53

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  36 zł