Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Zakończenie: 26-03-2020 21:10:20
197985
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne, na jednym z brązów na wewnętrznej stronie litery OY |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 22.0 x 7.4 mm, 1.04 g, oraz 19.9 x 9.5 mm (złamany w połowie), 1.22 g, razem 2 sztuki |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 117