Polska, 50 złotych, 15.05.1946
Cena wylicytowana: 390 zł
197571
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 15.05.1946, czerwone dwukrotne przekreślenie i poziomo “SPECIMEN”, seria A 8900000 / A 1234567 |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamane, banknot po konserwacji, ale rzadkie już w tym stanie zachowania |
Lucow 1194 (R6), Miłczak 128Wa |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 116
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 200 zł
4) 90 zł
5) 75 zł
min |