Polska, medal Kazimierz Wielki - Nadanie Praw Miejskich i Menniczych Bydgoszczy, 1981

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:53:00
197916
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Kazimierz Wielki - Nadanie Praw Miejskich i Menniczych Bydgoszczy, 1981, Warszawa, Aw: Głowa króla delikatnie w prawo i napis KAZIMIERZ WIELKI NADAŁ BYDGOSZCZY / PRAWA MIEJSKIE I MENNICZE W 1346 R., z prawej sygnatura J. markiewicz-n. 1981 r, Rw: Rewers trojaka bydgoskiego z roku 1594, wokoło napis PIERWSZA MONETA MENNICY BYDGOSKIEJ - NUMIZMATYCY ODDZIAŁU PTAIN, medal projektu J. Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 69.9 mm, 169.85 g
Literatura: Paszkowycz 44/81, MMP 418

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 99

1)  48 zł