Polska, ort, 1623

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:31:20
197687
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Shatalin BD23-92

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 968

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  680 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  290 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  170 zł
12)  165 zł
13)  160 zł
14)  155 zł
15)  150 zł
16)  90 zł