Polska, medal Wojciech Korfanty, 1985

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:52:00
197921
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Wojciech Korfanty, 1985, Warszawa, Aw: Popiersie Wojciecha Korfantego 1/4 w prawo, z lewej sygnatura BCH, z prawej WOJCIECH / KORFANTY / 1873-1939, Rw: Trzech robotników na tle muru i fabryk, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 39.6 mm, 36.02 g, nakład 150 sztuk
Literatura: Paszkowycz 12/86, MMP 384

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 78

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł