Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:51:20
197913
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, w otoku napis W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.1 mm, 24.34 g
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 187

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł