Polska, medal wykonany na pamiątkę Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie, 1885

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:50:40
195623
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal wykonany na pamiątkę Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie, 1885, autorstwa Franciszka Witkowskiego (warszawskiego grawera z końca XIX w.), Aw: Kowal z młotem na ramieniu i wieśniaczka z sierpem i snopkiem zboża, na tle narzędzi pracy, wokoło PAMIĄTKA WYSTAWY ROLNICZO-PRZEMYSŁOWEJ W WARSZAWIE 1885 R.; Rw: Herb miasta Warszawy, wokoło ВЪ ПАМЯТЬ ЗЕМЛЕД. ПРОМЫШЛЕН. ВЫСТАВКИ ВЪ ВАРШАВҌ 1885 Г. i wieniec oliwno-dębowy
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 41.0 mm, 25.04 g
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 234

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 394

1)  150 zł