Rosja, 25 kopiejek, 1858 СПБ ФБ

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:37:40
197814
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1858 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża monety
Literatura: Bitkin 56, Adrianov 1858а

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł