Rosja, 25 kopiejek, 1847 СПБ ПА

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:34:00
197809
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek, 1847 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna na awersie
Literatura: Bitkin 294, Adrianov 1847

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 119

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  55 zł
9)  48 zł