Rosja, połtina, 1850 СПБ ПА

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, połtina, 1850 СПБ ПА

Rosja, połtina, 1850 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:33:00
197779
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1850 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Bitkin 263

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  90 zł