Niemcy, 1 heller, 1864

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1 heller, 1864

Niemcy, 1 heller, 1864

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:11:40
195482
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, 1 heller, 1864, Frankfurt
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 35, Jaeger 31

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł