Francja, 5 franków, AN XI (1802-1803)

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:03:20
197935
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799-1804 (L’an 8-12), 5 franków, AN XI (1802-1803), Paryż
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 24.78 g, czyszczone, patyna
Literatura: Dav. 82, Gadoury 577

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 287

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  280 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  150 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł