Polska, 200 złotych, 1983

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 200 złotych, 1983

Polska, 200 złotych, 1983

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:27:40
197861
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1983, Warszawa, 300 lat odsieczy wiedeńskiej - Jan III Sobieski (1674-1696)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład: 11.000 szt., miejscowo niewielkie przetarcia tła, moneta w niebieskim pudełku, wybita stemplami lustrzanymi
Literatura: Parchimowicz 317

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 84

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł