Polska, 200 złotych, 1980

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:26:20
197858
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1980, Warszawa, Bolesław I Chrobry (992-1025)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 33 mm, 17.6 g, próby 750, nakład: 12.000 szt., moneta w niebieskim pudełku, wybita stemplami lustrzanymi, patyna
Literatura: Parchimowicz 310

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 107

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł