Polska, 5 złotych, 1930

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:15:40
197961
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 280

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł