Polska, 5 złotych, 1930

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:15:20
197838
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite stemplem płytkim, patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 205

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  760 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  500 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  380 zł
11)  250 zł
12)  240 zł