Polska, 10 złotych, 1933

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:12:20
197957
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, kolorowa patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 92

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  38 zł