Polska, 1 grosz, 1839 MW

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 grosz, 1839 MW

Polska, 1 grosz, 1839 MW

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:07:40
195622
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 grosz, 1839 MW, Warszawa, bez kropki po słowie GROSZ i bez kropki po dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 1225, Plage 253

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 132

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł