Polska, 3 grosze, 1810 IS

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1810 IS

Polska, 3 grosze, 1810 IS

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:03:20
197684
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 3 grosze, 1810 IS, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Iger KW.10.1.a, Kahnt 1277, Kop. 3676 (R), Plage 79

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 344

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  220 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  70 zł
10)  60 zł