Polska, grosz, 1765

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1765

Polska, grosz, 1765

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 21:00:20
197486
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1765, Warszawa, litera A w monogramie zakończona prostym haczykiem, po L w M D L kropka
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 34, Plage-miedź -, Parchimowicz SAP 5.a7

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 223

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  36 zł