Polska, półtorak, 1652

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtorak, 1652

Polska, półtorak, 1652

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:54:40
197693
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, półtorak, 1652, Wilno, odmiana z liczbą 60 w jabłku królewskim
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: moneta gięta, źle wycięty krążek, bardzo rzadka moneta
Literatura: Górecki W.52.1.b, Ivanauskas 5JK1-1 (RRR), Kop. 3613 (R7)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 270

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  400 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  180 zł