Polska, szeląg, 1622

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1622

Polska, szeląg, 1622

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:42:40
197680
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1622, Kraków, cyfry 2 w dacie jako Z
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 712

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 246

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  145 zł
5)  105 zł
6)  80 zł
7)  48 zł
8)  40 zł