Polska, szeląg, 1585

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1585

Polska, szeląg, 1585

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:25:40
197979
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, szeląg, 1585, Olkusz, litery G-H przy koronie na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 476 (R1), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 371

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł