Polska, szeląg, 1584 ID

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1584 ID

Polska, szeląg, 1584 ID

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:25:20
197978
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, szeląg, 1584 ID, Olkusz
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, krążek nierówno wycięty
Literatura: Kop. 473 (R1), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 105

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł