Samanidzi, dirham, 293 AH (905/906 AD)

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:09:00
194474
Opis: Samanidzi - Isma’il ibn Ahmad 279-295 AH (AD 892-907), dirham, 293 AH (905/906 AD), al-Shash
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 3.05 g, patyna, podgięty
Literatura: Album 1443

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 190

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  48 zł