wydawnictwa zagraniczne, O. P. Wenzlaff – Auktionsergebnisse Münzen 87/88, Passau 1989, ISBN 392757..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 09-03-2020 18:00
Zakończenie: 19-03-2020 20:04:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:04:20
198202
Opis: wydawnictwa zagraniczne, O. P. Wenzlaff – Auktionsergebnisse Münzen 87/88, Passau 1989, ISBN 3927575089
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 765 stron formatu A5, twarda oprawa introligatorska, z tyłu wklejony ręcznie napisany spis treści, delikatnie ponaddzierany grzbiet, lista ponad 7.000 wyników aukcyjnych z 36 aukcji z okresu od września 1987 do lipca 1988

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 67