Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:02:40
197413
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, część stron luźna, wewnątrz okładki podpis własciciela, ładnie zachowane

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 445

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  125 zł
6)  60 zł