literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny 21 aukcji New York Sale, 08.01.2009

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:02:00
198301
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny 21 aukcji New York Sale, 08.01.2009
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 107 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 441 pozycji, wśród których rzadkie rosyjskie monety i medale, m.in. trzydukatowy medal na pamiątkę pokoju w Nystad 1721, klipa grzywny 1726, rubel 1756, 10 rubli 1759, rubel 1195, platynowe monety Mikołaja I, złoty medal wręczany dostojnikom oglądającym kolekcję monet księcia Jerzego Michaiłowicza, część pozycji z wpisanymi cenami końcowymi, ładnie zachowany

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 273

1)  36 zł
2)  36 zł