Zakończenie: 12-03-2020 20:00 ÷ 22:49
Francja, asygnata na 10 soli, (24.10.1792)
196928
seria 235 | IV |
18 zł szac. 30 zł 82 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, brąz
196932
Aw: Popiersia Gordiana i Sarapisa zwrócone do siebie i na... | II- |
155 zł szac. 200 zł 165 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, medal z okazji przyłączenia Galicji i Lodomerii do Austrii, 1773
196940
Aw: Popiersia Józefa i Marii Teresy w prawo, u góry napis... | III+ |
840 zł szac. 1 000 zł 492 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
196954
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
70 zł szac. 50 zł 116 wyświetleń |
4 | zakończona | |
196955
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III- |
28 zł szac. 40 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
196956
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III/IV |
26 zł szac. 40 zł 101 wyświetleń |
2 | zakończona | |
196957
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzy... | III |
120 zł szac. 50 zł 126 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002
196975
Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-D-O, \ DIGR'A + ..., Rw: K... | III- |
24 zł szac. 30 zł 120 wyświetleń |
4 | zakończona | |
196976
Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-O-D, + D'IGR'A + REX, Rw: ... | IV |
48 zł szac. 30 zł 113 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar, 973-983
196977
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, ...VAC..., Rw: Ka... | III |
55 zł szac. 50 zł 164 wyświetleń |
4 | zakończona |