pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 02-03-2020 18:00
Zakończenie: 12-03-2020 20:00 ÷ 22:49
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, asygnata na 10 soli, (24.10.1792)
196928
seria 235
IV

18 zł

szac. 30 zł

82 wyświetleń

1 zakończona
Rzym Kolonialny, brąz
Rzym Kolonialny, brąz
196932

155 zł

szac. 200 zł

165 wyświetleń

3 zakończona
Austria, medal z okazji przyłączenia Galicji i Lodomerii do Austrii, 1773
196940

840 zł

szac. 1 000 zł

492 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
196954

70 zł

szac. 50 zł

116 wyświetleń

4 zakończona
196955
III-

28 zł

szac. 40 zł

94 wyświetleń

3 zakończona
196956
III/IV

26 zł

szac. 40 zł

101 wyświetleń

2 zakończona
196957

120 zł

szac. 50 zł

126 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002
196975
III-

24 zł

szac. 30 zł

120 wyświetleń

4 zakończona
196976
IV

48 zł

szac. 30 zł

113 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, denar, 973-983
Niemcy, denar, 973-983
196977

55 zł

szac. 50 zł

164 wyświetleń

4 zakończona