Francja, asygnata na 10 soli, (24.10.1792)
Zakończenie: 12-03-2020 20:24:40
196928
Opis: | Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 10 soli, (24.10.1792), seria 235 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | złamanie w pionie, złamany prawy dolny i lewy górny róg, dziury po owadach |
Literatura: | Pick A64a |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 96