Zakończenie: 05-03-2020 20:00 ÷ 22:44
Rosja, medal nagrodowy
196799
przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygn... | III/III- |
145 zł szac. 80 zł 206 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, IV w. pne
196983
Aw: Głowy dwóch mężczyzn na wprost, odwrócone względem si... | III |
150 zł szac. 150 zł 184 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, tetradrachma, rok 14 (67/68)
197135
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w lewo, ΝΕΡΩ ΚΛ... | III/III- |
150 zł szac. 200 zł 133 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, fenig burmistrzowski (Bürgermeisterpfennig), 1571
196941
Aw: Herb von Spreckelsenów, LVCAS VON SPRECKELSEN I.V.D.N... | II/II- |
150 zł szac. 100 zł 187 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1879 O
196414
typ Morgan | III+ |
150 zł szac. 100 zł 120 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, brąz, 238-244
196933
Aw: Popiersia Gordiana i Trankiliny zwrócone do siebie, A... | II- |
155 zł szac. 200 zł 112 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253-258
197012
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C ... | II+ |
155 zł szac. 100 zł 221 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa)
196769
Aw: Popiersie cesarza (najprawdopodobniej Probusa) w wień... | IV |
155 zł szac. 150 zł 111 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, 15 krajcarów, 1664
197009
WOLAV na końcu legendy awersu | III+/II- |
155 zł szac. 150 zł 297 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, od 1926
197149
Popiersie Ignacego Mościckiego w lewo, IGNACY MOŚCICKI - ... | II |
155 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
5 | zakończona |