Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:35:40
196799
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygnowany, Aw: Orzeł carski, Rw: Daty 1863-1864, wokoło ЗА УСМИРЕНIЕ РОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 mm, 11.29 g, medal z uszkiem, rzadki
Literatura: Diakov 722.1

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 191

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł