Zakończenie: 27-02-2020 20:00 ÷ 22:45
Rosja, 20 kopiejek, 1837 СПБ НГ
196268
| III/IV |
55 zł szac. 30 zł 155 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, 20 kopiejek, 1860 СПБ ФБ
196249
orzeł nowszego typu | II |
80 zł szac. 50 zł 207 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1921
196591
typ Morgan | II+ |
115 zł szac. 100 zł 194 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
196246
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | II/II+ |
185 zł szac. 100 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 219
196277
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP ANTO... | III/III+ |
95 zł szac. 120 zł 205 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowgorodzka, XIV w.
196691
| III+ |
2 500 zł szac. 2 500 zł 990 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267-1278
196561
Para arkad z parą krzyży maltańskich, pomiędzy nimi kolum... | III+ |
185 zł szac. 150 zł 123 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1345-1353
196556
Prostokąt ze słupem z lewej strony i dwoma krzyżami, górn... | II/II- |
185 zł szac. 150 zł 137 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416-1460
196546
Krzyż grecki z rozszerzonymi końcami ramion | III+ |
120 zł szac. 100 zł 128 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg, 1426-1436
196567
Aw: Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, MAGS T(d... | III- |
85 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
5 | zakończona |