Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowgorodzka, XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 20:53:40
196691
Opis: Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowgorodzka, XIV w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 127.7 mm, 200.47 g, grzywna czyszczona
Literatura: Prokopov 33, Huletski/Pietrunin 200C, kol. Zukausko str. 60

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 990

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 200 zł
4)  1 800 zł
5)  1 550 zł