Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931-1963

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 22:14:40
195259
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931-1963, Warszawa, Tarcza, na której Matka Boska Ostrobramska, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik V, dodatkowo oryginalne (uszkodzone) pudełko
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 28.3 x 34.5 mm, 6.11 g

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 263

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  46 zł