Polska, ort, 1625

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:42:20
195384
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, awersie końcówka PR z kropką na końcu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna na rewersie, ładny egzemplarz
Literatura: Shatalin GD25b-3

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 821

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  190 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł