Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931-1963

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 22:14:20
195258
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931-1963, Warszawa, Tarcza, na której Matka Boska Ostrobramska, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik V, dodatkowo oryginalne (uszkodzone) pudełko
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 40.7 x 49.1 mm, 10.65 g

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 43
Ilość odsłon: 780

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  200 zł
6)  175 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  65 zł