Watykan (Państwo Kościelne), zestaw 2 monet, 1941

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 22:10:00
195131
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XII 1939-1958, zestaw 2 monet, 1941, w skład zestawu wchodzi 5 i 10 lirów
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, razem 2 sztuki
Literatura: Berman 3374, 3375

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 133

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  180 zł
4)  115 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  80 zł
8)  70 zł