Niemcy, 5 marek, 1903 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1903 A

Niemcy, 5 marek, 1903 A

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:51:40
195877
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Ernest 1853-1908, 5 marek, 1903 A, Berlin, wybite na 50-lecie panowania (1853-1903)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, porysowane tło, uszkodzenia obrzeża monety
Literatura: AKS 67, Jaeger 144

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 223

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  680 zł
6)  640 zł