Niemcy, 3 marki, 1910 D

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 3 marki, 1910 D

Niemcy, 3 marki, 1910 D

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:50:20
193221
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto 1886-1913, 3 marki, 1910 D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 202, Jaeger 47

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 271

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł