Niemcy, 5 marek, 1914 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:50:00
195878
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Fryderyk II 1904-1918, 5 marek, 1914 A, Berlin, wybite na 25. rocznicę zaślubin Fryderyka II z Marią Badeńską
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: AKS 45, Jaeger 25

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 202

1)  1 050 zł