Niemcy, 1/2 talara, 1761 GN - PB

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:49:40
195866
Opis: Niemcy - Würzburg- biskupstwo - Adam Fryderyk von Seinsheim 1755-1779, 1/2 talara, 1761 GN - PB, Würzburg, Aw: Popiersie biskupa w prawo, poniżej sygnatura OEXLEIN, napis otokowy; Rw: Madonna z Dzieciątkiem na półksiężycu, napis otokowy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.84 g
Literatura: Helmschrott 768

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 119

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł