Niemcy, 1/12 talara, 1783 IAS

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 1/12 talara, 1783 IAS

Niemcy, 1/12 talara, 1783 IAS

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:48:40
195873
Opis: Niemcy - Paderborn- biskupstwo - Friedrich Wilhelm von Westfalen 1782-1789, 1/12 talara, 1783 IAS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Schön 64

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 71

1)  30 zł