Niemcy, 1/12 talara, 1767 IAS

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 1/12 talara, 1767 IAS

Niemcy, 1/12 talara, 1767 IAS

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:48:20
195872
Opis: Niemcy - Paderborn- biskupstwo - Wilhelm Anton von Asseburg 1763-1782, 1/12 talara, 1767 IAS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Schön 47

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89

1)  70 zł
2)  65 zł