Niemcy, talar, 1669

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1669

Niemcy, talar, 1669

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:45:40
195859
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Jan Fryderyk 1665-1679, talar, 1669, Clausthal, Aw: Koń w lewo, EX DURIS GLORIA ANNO1669, Rw: Dwunastopolowa tarcza herbowa, powyżej 5 hełmów z labrami i klejnotami, IOHAN FRIEDRICH D G DUX BR ET LUNEB
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.23 g, wyszczerbienie na obrzeżu, patyna
Literatura: Davenport 6551, Welter 1718

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 265

1)  820 zł
2)  820 zł
3)  780 zł
4)  760 zł